tr_TR
en
 

Mega Eğitim Türkiye

                            Mega Holdings Eğitim Merkezi

Mega Holdings Nasıl Çalışır

 
 

Sosyal Medyada Hüseyin Ünlü

 
 
 
 

CANLI DESTEK HATTI

 
 

​NE ARAMIŞTINIZ?

 

Sorularınızı yazınız. Mail adresinize cevabını yollayacağız

Sitede Gezinmek İçin Tıklayınız >

off
Mobile View
Desktop View
İşimiz Nedir?
3183

YENİ BİR YÖNE DOĞRU HAREKET EDERSEN PEYNİRİ BULMAN KOLAYLAŞIR.

Mega Holdigs nedir, mega holdings nasıl işler, mega holdigs işi nedir, mega holdings, network marketing, nedir,
Mega Holdigs, Network Marketing Nedir?

MEGA HOLDİNGS NEDİR?

Hayatınızda bir şeyleri değiştirmek için hazır mısınız? Artık siz de hayallerinizi, hedeflere dönüştürebilir ve onlara ulaşabilirsiniz. Nasıl mı? Tabi ki doğru bir firmada çalışarak, hak ettiğiniz değeri görüp hak ettiğiniz kazançları elde ederek. Bundan sonraki bölümü sessiz bir mekanda ve dikkatli okuyun.

Nasıldık?

Bundan 40 yıl yaşanılan hayata bir göz atalım. O zaman siyah-beyaz tv sahibi olmak zenginlere mahsustu. 30 yıl önce evde telefon olması büyük bir lükstü. 20 yıl önce ilk cep telefonları aküleri ile beraber taşınırdı. 10 yıl önce ilk laptoplar 6kg idi. 30 yıl önce Bill Gates ve Paul Allen Microsoft’u kurarken hayalleri her eve bilgisayarı sokmaktı. Onların bu eksikliği doldurması bile dünyanın en zenginleri arasına girmelerine yetti. Şimdi ise küçücük telefonlardan tüm dünyaya ulaşıyoruz. Onlar bile bunu öngöremedi. İşte dünya bu kadar çılgın bir hızla değişiyor.
Değişim rüzgarları estiğinde aptallar duvar örer, akıllılar yel değirmeni yapar.
Şimdi lütfen kendinize sorun; Siz bu değişime ayak uydurabiliyor musunuz?

Bu yazı zamanı yakalamanız ve geleceğinizi inşa etmeniz hakkında. Dünyanın en hızlı büyüyen sektörü network marketing ve bu sektörün yıldızı mega holdings hakkında konuşacağız. İnsanlar network marketing ile 1952 yılında tanıştı. O günden bugüne bir çok firma bu ticaret sistemini benimsedi. Network marketing tüm dünyada her yıl cirosunu katlayarak büyüyor. 2012 yılında sektörün büyüklüğü 130 milyar doları aşmış durumda.

Network marketing insanların insanlara öğrettiği bir ticaret sistemidir. Bu bilgi akışı sayesinde hem yatay hem de derinlemesine gelişir. Klasik ticaret yöntemlerinden farkı satış sürecinde aracılar yoktur. Müşteriler aynı zamanda firmanın satış temsilcileridir.

Mega Holdings network marketing endüstrisinin parlayan yıldızı, uygulaması kolay sade bir komisyon planı, ulaştırması kolay online bir ürün (websitesi), her adımda yardım alabileceğiniz genç ve dinamik bir ekip.

Mega Holdings size online dünyanın kapılarını açıyor. Kendi websitenize sahip olun. İnsanlara değer katacak tecrübelerinizi bütün internet ekosistemi ile paylaşın, sizinle olmak isteyen insanlara yardım edin. Unutmayın ki sizin kazancınız başkalarına ne kadar kazandırdığınıza bağlı.

Mega Holdins ailesinin bir parçası olun.


Neden Mega Holdings?

Bu makalemizde Mega Holdings'in neden tercih edilmesi gerektiği sorusunun cevabını hep birlikte arayalım.

Aldığınız ürün için Network Marketing yapmaya değil, Network Marketing yapmak için web sitesine ihtiyaç vardır. Mega Holdings'in gücü burada.

Dünyada binlerce Network marketing ve web hosting şirketi varken neden Mega Holdings? 
Bu makalemde Mega Holdings'in neden tercih edilmesi gerektiği sorusunun cevabını hep birlikte arayalım.

Değerlendirme ve kıyıslama yaparken amacım sadece arada ki farklara dikkat çekmek. Herhangi bir network şirketini eleştirmek değil. Etik ve yasal olarak çalışan bütün Network Marketing şirketlerini destekliyorum. Ama Mega Holdings'in diğer şirketlere göre farkları ve avantajlarını kıyaslamaya çalışacağım.

Çünkü şirket seçerken dikkat edilmesi gereken bazı nitelikler vardır. Mega Holdings'in bu nitelikleri taşımaktan ziyade ne kadar avantajlı olduğunu hep beraber inceleyelim. Ama önce bu niteliklerin ne olduğuna göz atalım.

Ürün ; Mega Holdings gelişen global dünyada satılabilecek en iyi ürüne sahip, yani 21. yy'ın en çok tercih edilen ürünü olan web sitesi… Müşteri potansiyeli dünyada ki her üç kişiden biri. Mega Holdings dünyanın istediğiniz yerine ürünü maximum 24 saatte ulaştırabilen ender network marketing şirketlerinden bir tanesidir. Mega Holdings'in ürünün gücü, diğer firmaların sattığı ürünlerden sadece kendileri yararlanır Ama Mega Holdings'in sattığı web sitesinden milyonlarca kişi faydalanabilir. Ayrıca diğer şirketlerin sattığı ürünün kendisinden para kazanması söz konusu değildir. Ama Mega Holdings'in ürünün kendisinden çok ciddi kazançlar elde edebilirsiniz. En önemlisi de herhangi bir network firması yada Sebet Girişimcisi'de başka bir ürün satmak yada reklamını yapmak için Mega Holdings'in sattığı ürünü kullanarak reklamını yapar. Dahası hemen hemen bütün şirketlerin sattığı ürün fizikseldir. Bu durum beraberinde gümrük ve kargo masraflarını da getiriyor. Eğer aldığınız ürün arızalı veya defolu olursa değiştirilip size tekrar ulaşması duruma göre bir hafta ile bir ay arasında zaman alır. Ama Mega Holdings'in ürünü online olduğu için bu tür durumların hiç biri söz konusu değildir.

Yani bu ürünü aldığınız için Network Marketing yapmaya değil, Network Marketing yapmak için web sitesine ihtiyaç vardır. Mega Holdings'in gücü burada.

Destek : Piyasada onlarca host şirketi var fakat bunlar sadece ürün satmak peşine, satış sonrası destek yok denecek kadar az. Mega Holdings'in farkı ise burda devreye giriyor. Siz bu ürünü aldığınızda, kullandığınız zaman diliminde, gerek bireysel gerek ise kurumsal olarak bütün destekler size sunulur. Bununla birlikte Mega Holding hiç bir firmanın yapmadığını yapıyor ve sattığı ürünün nasıl kullanılacağını da öğreniyor. Hemde ücretsiz.

Eğitim : Network Marketing sektöründe firma tercih ederken Robert Kiyosaki'nin de ısrarla vurguladığı en önemli unsurlardan biri eğitimdir. Mega Holdinigs eğitim sistemiylede ön plana çıkıyor. Kurumsal eğitimleriyle ve yetiştiştirdiği lider kadrosuyla sektörün eğitim bayrağını da en önde taşıyan firma Mega Holdings'tir. Mega Holdings güncel ve online eğitimleriyle müşterilerinin en iyi şekilde eğitim olmalarını sağlamaktadır. Ki yaptığı eğitim kampları ve seminerler de Mega Holdings'in bu farkını ortaya koyduğunu göstermektedir. 
Bununla birlikte kişisel gelişimde eğitimin bir bölünümü uluşturmaktadır. Mega Holdings, gelişen bir toplum ile bilinçli ve dünyaya değer katan organizasyonun baş mimarıdır.

Ödeme Planı : Mega Holdings ödeme planı olarak diğer şirketlerle arasında bariz farklar bulunmaktadır. Bu güne kadar bir çok network marketing şirketinin ödeme planını inceledim. Ama içtenlikle itiraf etmeliyim ki Mega Holdings'in verdiği kar payını veren başka bir şirket daha yok. Mega Holdings'in bu temel stratejisinin birkaç nedeni var. Ürün web sitesi olması bir çok masrafı ortadan kaldırıyor. Fakat diğer şirketlerin kar payına baktığımızda Mega Holdings'in verdiği kar payının %10 ile %20 fark etmektedir.

Network Marketing sistemine Mega Holdings ile başlamak büyük bir ayrıcalıktır. Bu ayrıcalığa sahip olduğum için kendimi çok şanslı görüyorum ve Mega Holdings ile çalışmanın haklı gururnu yaşıyorum.

Çünkü ; Mega Holdings vazgeçilmez bir tutkudur. Mega Holdings Mutluluktur. Mega Holdings ile hayat değiştirmeye ve dünyaya değer katmaya devam....